10 najlepších a 10 najhorších komentárov na našom facebooku k pilotnému testovaniu

Vybrali sme 10 top najlepších komentárov v pozitívnom duchu v kontraste s radikálnejšími, ktoré vidia a hodnotia celú situáciu ohľadom pilotného testovania v našom okrese úplne odlišným spôsobom.


Už od publikovania prvého postu na facebooku v súvislosti so štartom pilotného testovania sa pod príspevkami rozbehla bohatá diskusia. Diskutérov bolo za jeden deň niekoľko tisíc. Nie je v našich silách prečítať si všetky vaše komentáre, avšak niektoré skutočne bijú do očí. Rozhodli sme sa formou tohto článku podeliť sa o niektoré z nich. Sú verejné a nájdete ich pod jednotlivými príspevkami na našom Facebooku, ale v stovkách reakcií pod množstvom príspevkov sa často stratia.

Vyberáme najzaujímavejšie z nich. Rozdelili sme ich do dvoch skupín. Začíname tými pozitívnymi, ktoré celú operáciu plošného testovania na ochorenie COVID-19 hodnotia kladne a bez zbytočných emócií. Druhá desiatka je skôr na pobavenie, než autentické a objektívne zhodnotenie danej situácie. Komentáre však napísali reálni ľudia s reálnymi menami. Neodsudzujeme ich za názor, na ten má samozrejme právo každý, iba nám príde natoľko odlišný a zaujímavý, že sme ho zaradili do skupiny tých kontroverzných. Určite sa nechceme nikoho dotknúť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak ste sa našli v prvej skupine komentárov, tak môžete byť spokojní a ísť naďalej príkladom. Ak ste objavili svoj komentár v druhej desiatke, možno je čas prehodnotiť svoje názory a postoje alebo vymeniť optiku.

10 najlepších a 10 najhorších komentárov na našom facebooku k pilotnému testovaniu
Hodnotené: 8 x
Zdieľajte alebo pošlite v správe

Podobné príspevky

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments