ONline Bardejov > Infografika

INFOGRAFIKA – Banerová reklama

Bannery majú nepochybne svoje miesto medzi reklamnými formátmi používanými na internete. Prostredníctvom atraktívnej grafiky v prehľadnej forme ponúkajú efektívnu obrazovú propagáciu vašej firmy, produktu či podujatia. Animované banery majú navyše schopnosť zaujať pozornosť návštevníka stránky oveľa intenzívnejšie.

Možnosti umiestnenia banerovej reklamy na stránke www.onlinebardejov.com


• TOP BANER v hlavičke stránky – 728 x 90 px

Grafika v hlavičke webu je permanentne zobrazená s možnosťou prekliku na zvolenú URL adresu. Reklama je zobrazená ihneď po načítaní stránky bezprostredne každému návštevníkovi.• BOČNÝ (SIDE) BANER  – 300 x 600 px

Grafika v bočnom paneli je zobrazená na úvodnej stránke, rovnako takmer vo všetkých podstránkach webu s možnosťou prekliku na zvolenú URL adresu.• STREDNÝ BANER – 728 x 90 px

Grafika je zobrazená na úvodnej stránke medzi úvodnými novinkami webu s možnosťou prekliku na zvolenú URL adresu. Veľkosť zobrazenia je zhodná s banerom v hlavičke stránky.

casova os_ver.2-02-03


• SPODNÝ BANER – ľubovoľný rozmer

Grafika je zobrazená na úvodnej stránke v spodnej časti webu pod úvodnými novinkami s možnosťou prekliku na zvolenú URL adresu. Baner je duplikovaný v ďalších rubrikách pre väčší dosah, konkrétne rubriky: Správy, Galérie/2017, Video.

casova os_ver.2-02-03

Grafické podklady nám zašlite podľa danej špecifikácie. Požadujeme súbory vo formáte .jpeg, .png alebo .gif (pre jednoduché animácie). Rozlíšenie 72 dpi, farby RGB.

Ak máte záujem o banerovú reklamu na našom webe, kontaktuje nás prostredníctvom tohto formulára:

Vaše meno:

Váš e-mail: (povinné)

Predmet: (povinné)

Vaša správa: