O „ONA a ON TOUR“ je aj tento rok veľký záujem, Martin a Piešťany sú už kompletne vypredané!

Richard Müller a Adela Vinczeová dnes opäť vyrážajú za fanúšikmi. O ich „ONA a ON TOUR“ je veľký záujem, niektoré zastávky sú už beznádejne vypredané. 


Fanúšikovia hudobnej legendy a najlepšej slovenskej moderátorky majú tento rok poslednú možnosť vidieť ich spolu na javisku. Spontánnosť Adely a Richardov humor budú i tentoraz zárukou výbornej zábavy. Všetky koncerty sú jedinečné a Adelino spovedanie Richarda zakaždým vždy vypáli celkom inak. Rovnaký je len vynikajúci hudobný program zložený z krásnych pesničiek z Richardovho ostatného albumu „55“ a z jeho najväčších hitov. Nepremeškajte príležitosť vidieť dve legendy na jednom pódiu. „ONA a ON TOUR“ štartuje!

Adela Vinczeová a Richard Müller si tak vynikajúco sadli, že ich spoločné vlaňajšie „ONA a ON TOUR“ si priam pýtalo repete. A ukázalo sa, že aj o jarnú časť turné je veľký záujem. Martin a Piešťany sú dokonca beznádejne vypredané! Fanúšikom sa páči najmä to, ako to Adele s Richardom na javisku spolu ladí a že ich spoločné rozhovory sú humorné aj vážne zároveň.

 „Máme to šťastie, že sa vieme rozprávať na takej až surreálnej úrovni. Niekedy hovoríme o blbostiach a tvárime sa pri tom veľmi vážne, čo mňa osobne veľmi baví. Ja sa nepotrebujem vždy rozprávať logicky. Milujem, ak sa nám darí generovať absurdity, ktoré ale, samozrejme, majú nejakú tú svoju tému. Len toto sa nedá s každým. S Richardom to ide a preto je aj pre mňa naše spoločné turné nielen prácou, ale i príjemnou zábavou,“ vyznala sa Adela Vinczeová.


Jarné koncerty budú poslednou možnosťou vidieť túto zaujímavú dvojicu spolu na pódiu. Aj keď si Adela s Richardom ľudsky aj profesijne výborne sadli, kočovný život umelcov nie je pre každého.
„Myslím si, že na to človek musí mať bunky, ak takto dokáže dlhodobo fungovať. Neviem si predstaviť tie rockové kapely, ktoré sú na celoročnom turné. Pre mňa je to zatiaľ veľmi príjemne strávený čas aj preto, že cestujeme po Slovensku. Vždy si totiž dávam taký cieľ, že chcem chodiť aj do iných miest a netrčať len v Bratislave a blízkom okolí, aby som nezostala v tej svojej bubline. Dlhodobo by som však asi takto žiť nevedela,“ dodala Adela Vinczeová.
Aj tentoraz zaznejú na „ONA a ON TOUR“ predovšetkým nádherné skladby z Richardovho ostatného albumu „55“ spolu s najväčšími hitmi jeho kariéry.

„Už počas jesennej časti som bol veľmi zvedavý, ako to dopadne, pretože väčšinu skladieb repertoáru tvoria novinky, ktoré ľudia možno až tak nepoznajú. V takom prípade sa zvyknú cítiť pomerne rozpačito, ale nakoniec sa to ukázalo ako veľmi pozitívne. Ľudom sa koncerty páčili a verím, že to bude rovnaké aj teraz,“ uzavrel Richard Müller.

Richard Müller a Adela Vinczeová v rámci jarnej časti turné pôjdu opäť do Česka aj na Slovensko. Vstupenky sú  k dispozícii v sieti www.predpredaj.sk, www.predprodej.cz a v miestnych pokladniach.

ONA A ON TOUR

12.04.2018 Prievidza – Športová hala
13.04.2018 Martin – Kino Strojár
16.04. 2018 Piešťany – Dom umenia
17.04.2018 Bratislava – Istropolis
10.05.2018 Praha – Divadlo Hybernia
11.05.2018 České Budějovice – DK Metropol
18.05.2018 Tatranská Lomnica – Teniscentrum
19.05.2018 Spišská Nová Ves – Športová hala
21.05.2018 Michalovce – Chemkostav Aréna
22.05.2018 Bardejov – Mestská športová hala
23.05.2018 Ružomberok – Kultúrny dom A. Hlinku
12.06.2018 Považská Bystrica – Športová hala
13.06.2018 Levice – Športová hala


 Text: Propaganda House
O „ONA a ON TOUR“ je aj tento rok veľký záujem, Martin a Piešťany sú už kompletne vypredané!
Hodnotené: 3 x
Zdieľajte alebo pošlite v správe

Podobné príspevky

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments