ONline Bardejov > Cenník na stiahnutie

Sme radi, že máte záujem inzerovať na stránke www.onlinebardejov.com

Vaša reklama bude u nás na očiach a nestratí sa v záplave nevkusnej reklamy. Každé zverejnenie je spojené s ďalšími benefitmi.

Ak máte záujem o umiestnenie banneru podľa danej špecifikácie na náš web, kontaktujte nás prosím prostredníctvom kontaktného formulára, napíšte nám správu na onlinebardejov@www.marioem.sk alebo jednoducho napíšte na náš facebook.


Typy reklamných bannerov s Vašou inzerciou, ktoré ponúkame sú umiestňované na webovej stránke na rôznych miestach. To aké typy inzercie ponúkame si môžete pozrieť v jednoduchej infografike tu.


Pripomíname, že motiváciou pre umiestnenie Vašej reklamy je vysoká sledovanosť stránky na Facebooku.

Stránka ONline Bardejov na Facebooku, ktorá zdieľa obsah z tejto webovej stánky má priemerný dosah príspevkov 20-30 tisíc používateľov. V čase populárnych príspevkov, ktoré sú spojené s rôznymi aktivitami pre členov, stránka dosahuje rekordné čísla sledovanosti, atakuje hranicu 100.000 používateľov.

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať.  Ak máte záujem o inzerciu na našom portáli alebo Facebook stránke, kontaktuje nás prostredníctvom tohto formulára:

Vaše meno:

Váš e-mail: (povinné)

Predmet: (povinné)

Vaša správa: