Unikátna vianočná piano show J. Hollého a skupiny. Už čoskoro v Bardejove!

Hudba Jozefa Hollého je nadčasová, je internacionálna, je strhujúca. Svojím špecifickým spôsobom spája rôzne hudobné žánre od klasiky, cez filmovú hudbu, pop, až po jazz. Neexistuje publikum, ktorého by Jozefova hra na klavír nevtiahla do inej dimenzie. Neexistuje jeho koncert, na ktorom by sa na moment nezastavil čas…


Jozef Hollý – šarmantný, fenomenálny slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, showman a spevák s podmanivým hlasom. Piano Show Jozefa Hollého, to nie je len hudba, klavír a interpret. Je to dokonale namixovaná súhra faktorov ako talent, charizma a prirodzená komunikácia s publikom.

Napriek tomu, že Jozef Hollý so svojou geniálnou a multižánrovou hrou na klavíri precestoval takmer celý svet, už niekoľko rokov pravidelne koncertuje aj v slovenských mestách. Túto jeseň vydáva svoj siedmy album s názvom „FANTASY“, pretože fantázia je to, čo robí z neskutočného skutočné a z nemožného možné. Fantázia spája svety a prekonáva bariéry rovnako ako hudba J. Hollého.
Predaj lístkov Bardejov: TU!

Koncert v Bardejovských Kúpeľoch je v rámci jesenného Fantasy tour s prívlastkom vianočný. Počas koncertu zaznejú krásne slovenské koledy v klavírnych úpravách Jozefa Hollého, ale aj svetoznáme vianočné piesne za doprovodu sláčikového kvarteta a detského speváckeho zboru. Je sa teda na čo tešiť!

Obdarujte seba alebo známych neopakovateľným zážitkom a vychutnajte si jesennú aj vianočnú náladu s Jozefom Hollým a jeho početným ansámblom.

Účinkujú: Jozef Holly (klavír, spev), Peter Szabo (bass gitara), Pavol Balo (bicie), Matej Šajgalík (klávesy) Matej Novák (saxofón), sláčikové kvarteto.


FANTASY TOUR 2018Spracoval: D.P.
Unikátna vianočná piano show J. Hollého a skupiny. Už čoskoro v Bardejove!
Hodnotené: 2 x
Zdieľajte alebo pošlite v správe

Podobné príspevky

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments