Do Bardejova príde legendárny Richard Müller a obľúbená Adela Viczeová so svojim „ONA a ON TOUR“!

Vlaňajšie „ONA a ON TOUR“ malo obrovský úspech a tak Richard Müller a Adela Vinczeová pokračujú aj tento rok. Navštívia však iné mestá a medzi nimi aj Bardejov.


Minulý rok si koncerty užívali nielen diváci, ale aj obe hlavné hviezdy a práve preto tak dobre „vypálili“. Humor v spojení s kvalitnou hudbou a úžasným Richardovým hlasom sa ukázal ako správna voľba. Najlepšej slovenskej moderátorke sa podarilo predstaviť hudobnú legendu v novom, netradičnom svetle. Aj Bardejovčania a návštevníci nášho mesta sa môžu tešiť na výborný koncert. Zastavia sa u nás 22-ho mája.

Adela Vinczeová a Richard Müller vypočuli prosby fanúšikov, ktorí ich od minulého roka doslova „bombardovali“ prosbami o pokračovanie turné, a s  „ONA a ON TOUR“  vyrážajú po Slovensku aj tento rok. Na publikum zabralo to, že z Adely a Richarda bolo cítiť uvoľnenosť a to, že si koncerty užívajú. Ako obaja svorne tvrdia, sú totiž spriaznené duše.

„Povedala by som, že na koncertoch sa rozprávajú tie naše duše, že si tam zrazu robia svoje. A to je super. Rozhovory totiž nemajú, a ani nemôžu mať, nejakú jasnú tému. My s Richardom máme obidvaja schopnosť odbočiť hocikam a držať sa toho zrazu 15 minút, čiže je to také hranie sa, čo ma veľmi baví. A keď sa človek hrá, robí to s radosťou a preto z tých našich rozhovorov cítiť radosť,“ vysvetľuje Adela Vinzeová.

Richard mal pred jesennou časťou turné trochu obavy, ako to vypáli. Adela je totiž svojská, veľmi spontánna a s jasnou predstavou o tom, čo chce.

„Keď sa Adelka nechala počuť, že ona nemieni tú istú otázku opakovať dvakrát, tak som veľmi spozornel, lebo keď niečo niekde zaberá, tak je zvykom, že sa to použije aj na ďalšej štácii. No ale výsledok je ten, že priniesla 32 tém, mali sme totiž 16 koncertov po dva rozhovory, a vždy vyzneli veľmi spontánne. Ľudia sa perfektne zabávali a ja som bol veľmi šťastný, že sa to tak podarilo. Aj teraz Adela samozrejme príde s novými otázkami, no tentokrát už nemám žiadne obavy,“ vyznal sa Richard Müller.

Hudobný program však zostáva rovnaký. V prvej časti zaznejú novinky z Richardovho albumu 55, v druhej jeho najväčšie hity. Obaja sa tešia aj na Bardejov, kde vlani nevystupovali.

„Ja si vždy dávam taký cieľ, že musím a chcem chodiť aj do iných miest, netrčať len v Bratislave a blízkom okolí, a toto turné mi to spĺňa. Človek sa totiž dostane do kontaktu s ľuďmi. Skĺznuť do nejakej svojej bubliny je totiž veľmi jednoduché a ja sa tomu chcem vyhnúť,“ uzavrela Adela Vinczeová

Richard Müller a Adela Vinczeová v rámci jarnej časti turné pôjdu opäť do Česka aj na Slovensko. Vstupenky sú  k dispozícii v sieti www.predpredaj.sk, www.predprodej.cz a v miestnych pokladniach. V Bardejove sa zastavia 22-ho mája.

Ná stránke ONline Bardejov budete mať už onedlho jedinečnú možnosť vyhrať 2x po dve vstupenky na „ONA a ON TOUR“. Sledujte našu stránku na Facebooku.

Do Bardejova príde legendárny Richard Müller a obľúbená Adela Viczeová so svojim „ONA a ON TOUR“!
Hodnotené: 10 x
Zdieľajte alebo pošlite v správe

Podobné príspevky

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments