Koronavírus – grafické a informačné materiály iniciatívy #ZOSTANDOMA sú k dispozícii všetkým

Iniciatíva #ZOSTANDOMA ponúka širokej verejnosti grafické a informačné materiály. Úlohou ucelenej informačnej kampane je, aby sa šírili informácie, nie vírus. ONline Bardejov sa k tejto myšlienke pripája. Na tomto mieste nájdete všetko, čo by ste mali vedieť a dodržiavať.


Chceme, aby sa šírili informácie, nie vírus. Preto dávame všetky naše grafické materiály a plagáty k dispozícii širokej verejnosti, médiám, organizáciám a inštitúciám. Sú v slovenskej, maďarskej a rómskej jazykovej verzii. K dispozícii je nižšie rozlíšenie vhodné pre domácu tlačiareň a vyššie pre profesionálnu tlač alebo ďalšie spracovanie. Sme radi, že naše grafiky už používajú mnohé samosprávy, nemocnice, inštitúcie aj jednotlivci.

iniciatíva #ZOSTANDOMA
Čo je úlohou iniciatívy #ZOSTANDOMA

  • Povzbudzuje ľudí, aby sa správali zodpovedne
  • Informuje o epidémii prostredníctvom jednoduch.ch odkazov a infografík
  • Bojuje proti hoaxom

Hlavným komunikačným nástrojom #ZOSTANDOMA sú účty na Facebooku a Instagrame: http://www.facebook.com/zostandoma/


Iniciatíva vznikla 11.3.2020 a veľmi rýchlo získala miliónový dosah na sociálnych sieťach. Autormi sú IT inovátor Milan Novota a grafický dizajnér Jozef Tóth, ku ktorým sa pridali desiatky dobrovoľníkov zo všetkých kútov Slovenska. Vzhľadom na okolnosti spolu môžu komunikovať len pomocou online nástrojov. Všetci sa ale tešia na prvé naozajstné spoločné stretnutie a robia všetko pre to, aby sa mohlo uskutočniť čo najskôr. Iniciatívu podporili aj viaceré známe osobnosti, napríklad Marián Gáborík, Michal Handzuš či Matej Tóth.


Koronavírus – grafické a informačné materiály iniciatívy #ZOSTANDOMA sú k dispozícii všetkým
Hodnotené: 4 x
Zdieľajte alebo pošlite v správe

Podobné príspevky

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments